آخرین اخبار : 

فرهنگی

عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال ۱۳۹۶ به روایت تصویر

نمایش فیلم ویژه خانواده محترم همکاران سازمان

نمایش فیلم فروشنده ویژه خانواده محترم همکاران سازمان برنامه و بودجه استان در محل سالن سینا اشراق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه مورخ بیست و هفتم آبان ماه.

نمایش فیلم ویژه خانواده محترم همکاران سازمان

نمایش فیلم ویژه خانواده محترم همکاران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن سینا اشراق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه مورخ دوم مرداد.

نمایش فیلم ویژه خانواده محترم همکاران سازمان

نمایش فیلم ویژه خانواده محترم همکاران سازمان  مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن سینا اشراق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یکشنبه مورخ شانزدهم خرداد .

تجلیل ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی از مقام والای معلم

به منظور ارج نهادن و تجلیل از مقام والای معلم، جناب آقای مهندس مالکی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور در برخی از مدارس سطح شهر زاهدان و اداره کل آموزش و پرورش یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی داشتند.

تجلیل از خانواده شهید غلامرضا سرگلزایی

مهندس مالکی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیتان و بلوچستان با حضور در منزل خانواده شهید سرگلزایی یاد و  خاطره آن شهید را گرامی داشت. غلامرضا مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این دیدار اظهار داشت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است. ...

تجلیل از بازنشستگان محترم سازمان و بزرگداشت روز پدر

به مناسبت 13 رجب ( روز پدر ) مراسمی برای تجلیل از بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.
تغییر اندازه قلم متن