آخرین اخبار : 

اخبار معاونت بودجه

نشست خبری رییس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان در خصوص لایحه بودجه ۱۳۹۷

مهندس مالکی روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در بودجه سال 96 هزار و 782 میلیارد تومان برای بخش عمرانی سیستان و بلوچستان مصوب شد. وی ادامه داد: از مجموع این اعتبارات 201 میلیارد تومان مربوط به تملک استانی، 341 میلیارد تومان از محل 2 درصد نفت و گاز، 59 و نیم میلیارد تومان متوازن استانی، 190 ...

تدوین سند منطقه ای آمایش سرزمین منطقه ۸ کشور تا یک ماه آینده

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان وبلوچستان: سند منطقه ای آمایش سرزمین منطقه 8 کشور تا یک ماه آینده تدوین می شود رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان وبلوچستان گفت: سند منطقه ای آمایش سرزمین منطقه 8 کشور با ارائه الگوهای استان های مختلف و به محوریت دفتر آمایش سازمان برنامه وبودجه کشور تا یک ماه آینده تدوین می شود. به ...

برگزاری دومین نشست کمیته راهبری ستاد مقابله با گرد و غبار با رویکرد ملی به سیستان

دومین نشست کمیته راهبری ستاد مقابله با گرد و غبار با رویکرد ملی به سیستان با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار سیستان و بلوچستان و معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

برگزاری بیست و ششمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان

بیست و ششمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان سیستان و بلوچستان به ریاست استاندار محترم و با حضور ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیگر اعضا در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

افتتاح و بهره برداری از مدرسه دو کلاسه عشایری با حضور مهندس مالکی

با حضور مهندس مالکی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مدرسه دو کلاسه عشایری نوک آباد صالح از توابع شهرستان زاهدان تحت عنوان مدرسه خشت های مهربانی افتتاح و به بهره برداری رسید. قابل ذکر است، مهندس مالکی در این مراسم ضمن قدردانی از مدیرکل و کارکنان نوسازی مدارس که برای ساخت و توسعه مدارس در جای جای این ...

برگزاری ستاد درآمد استان به ریاست جناب آقای مهندس مالکی

ستاد درآمد استان به ریاست جناب آقای مهندس مالکی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

افتتاح پروژه های آموزشی با حضور دکتر واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور

گزارش تصویری افتتاح پروژه های آموزشی در شهرستان های ایرانشهر و قصر قند با حضور دکتر واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور و مهندس مالکی رییس سازمان مدیریت و یرنامه ریزی استان

برگزاری جلسه بررسی طرح ایجاد کمربند سبز زابل

جلسه بررسی طرح ایجاد کمربند سبز زابل به ریاست جناب آقای دکتر عرب معاون محترم هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید.

دومین جلسه کارگروه آمایش سرزمین، آمار، محیط زیست و توسعه پایدار

دومین جلسه کارگروه آمایش سرزمین، آمار، محیط زیست و توسعه پایدار با موضوع ارائه آخرین وضعیت مطالبات طرح آمایش توسط مجری در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

برگزاری جلسه سند جامع مهارتی استان سیستان و بلوچستان

جلسه تدوین سند جامع مهارتی استان به ریاست آقای دکتر عرب معاون محترم هماهنگی و برنامه ریزی بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.
تغییر اندازه قلم متن