آخرین اخبار : 

اخبار معاونت بودجه

برگزاری جلسه سند جامع مهارتی استان سیستان و بلوچستان

جلسه تدوین سند جامع مهارتی استان به ریاست آقای دکتر عرب معاون محترم هماهنگی و برنامه ریزی بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

برگزاری جلسه تدوین و تصمیم گیری نهایی سند گیاهان دارویی استان

جلسه تدوین و تصمیم گیری نهایی سند گیاهان دارویی استان به ریاست آقای دکتر عرب معاون محترم هماهنگی و برنامه ریزی بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با هدف شناسایی پتانسیل و معرفی آن به کشور در سطح منطقه و جهان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان

جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان سیستان و بلوچستان با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، معاون محترم فرهنگی و آموزشی سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار محترم و رییس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان روز پنجشنبه مورخ 1396/4/15 برگزار شد.

افزایش اعتبارات گردشگری استان امسال ۲۹۶ درصد نسبت به سال گذشته

اعتبارات گردشگری استان امسال 296 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان غلامرضا مالکی روز گذشته در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور استاندار و اعضای این شورا در سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت: بالاترین رشد اعتبارات امسال مربوط به حوزه گردشگری استان با 296 ...

دستورالعمل اجرای بودجه و تنظیم مواقتنامه های اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای استانی سال ۱۳۹۶

دستورالعمل اجراي بودجه و تنظيم مواقتنامه هاي اعتبارات هزينه اي و تملک دارايي هاي سرمایه ای استانی سال 1396 را از اینجا دانلود کنید.

جلسه هم اندیشی و بررسی شاخص های توزیع اعتبارات عمرانی

جلسه هم اندیشی و بررسی شاخص های توزیع اعتبارات عمرانی به ریاست مهندس مالکی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین برنامه ریزی فرمانداری های شهرستان های استان در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

رشد ۶۶٫۸درصدی در بودجه ابلاغی استان

انتصاب ریاست سازمان رئیس سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان خبر داد: رشد 66.8درصدی در بودجه ابلاغی استان رئیس سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان گفت: ابلاغ اعتبارات 96به استان رسیده اما اعتباری تخصیصی برای توزیع نداریم. به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان مهندس مالکی اظهار کرد: توزیع اعتبارات امسال براساس نرم افزاری است که به تازگی در استان ...

استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و عینیت بخشیدن به پیوند عملی میان برنامه ریزی، هزینه یابی و مدیریت عملکرد (بخشنامه شماره ۱۱۲۳۳۹۸ مورخ ۱۳۹۶/۱/۲۸ سازمان برنامه و بودجه کشور)

استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و عینیت بخشیدن به پیوند عملی میان برنامه ریزی، هزینه یابی و مدیریت عملکرد (بخشنامه شماره 1123398 مورخ 1396/1/28 سازمان برنامه و بودجه کشور)  مشاهده متن بخشنامه در فرمت پی دی اف بخشنامه به کلیه نهادهای قوای مجریه، مقننه، قضاییه، نیروهای مسلح، وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت ها، مؤسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی که از ...

برگزاری بیست و یکمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان

بیست و یکمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان سیستان و بلوچستان به ریاست استاندار محترم و با حضور رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دیگر اعضای ستاد در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور (مصوب ۱۳۹۵/۱۲/۲۴مجلس شورای اسلامی)

سازمان برنامه و بودجه کشور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به پیوست، «قانون بودجه سال 1396 کل کشور» که در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ بیست و چهارم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 25/12/1395 به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی ...
تغییر اندازه قلم متن