آخرین اخبار : 

برگزاری هفتمین جلسه اقتصاد مقاومتی استان در سال ۱۳۹۶

غلامرضا مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در هفتمین جلسه اقتصادرمقاومتی در سال ۱۳۹۶ استان بیان کرد: ۷۰ درصد، ۲۴ مصوبه اقتصاد مقاومتی استان تاکنون اجرایی شده و بقیه نیز در دست اجراست.
مالکی افزود: در سالجاری ۵۶ پروژه از سوی دستگاههای اجرایی استان در راستای برنامه های ۱۲ گانه اقتصاد مقاومتی به این سازمان ابلاغ شده است.
به گفته وی در برنامه رونق تولید ۱۰ هزار واحد صنعتی و معدنی در کشور شناخته شد که در سال ۹۵ از  هفت هزار و ۵۰۰ واحد به پنج هزار و ۳۱۲ واحد  تولیدی ، ۲۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت . مالکی تصریح کرد: بر این اساس ۸۲ هزار شغل در سامانه نیپا ایجاد شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ادامه داد: مقرر شد  اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پنج پروژه اولویت دار و کلان استان در بحث اقتصاد مقاومتی همچون راه آهن و بندر شهید بهشتی چابهار و غیره از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یابد.
وی با اشاره به نیاز ۷۰ درصد اعتبارات اختصاصی صندوق توسعه ملی به استان در حوزه راه و شهرسازی گفت: بسته جامع اقتصاد مقاومتی استان در حوزه حمل و نقل و راه و شهرسازی تدوین  و به وزارت راه و شهرسازی جهت برنامه ریزی ارسال شده است .
چاپ
تغییر اندازه قلم متن