آخرین اخبار : 

برگزاری جشنواره شهید رجایی استان با حضور استاندار محترم

جشنواره شهید رجایی استان با حضور استاندار محترم سیستان و بلوچستان همزمان با شورای اداری استان در محل سالن خاتم استانداری برگزار گردید.
مهندس مالکی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این جلسه اظهار داشت: ایجاد آرامش در فضای اقتصادی کشور، کنترل و کاهش رشد منفی اقتصاد و رشد افسار گسیخته تورم، زمینه سازی برای خروج از رکود و رشد تولید، برنامه ریزی برای تامین منابع آبی، توسعه زیر ساخت های استان، اقدام برای اتمام طرح های نیمه تمام می باشد.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای بهبود نظام اداری، نظم دهی به نظام بودجه، تدارک تنظیم برنامه ششم توسعه در کنار موفقیت هایی که در دوره کوتاه استقرار دولت یازدهم بدست آمده است افزود: نظام اداری، به عنوان زیر ساخت توسعه کشور، کماکان، داری چالش هایی است که برای افزایش موفقیت های دولت، نیازمند رفع آن ها هستیم.
دبیر جشنواره شهید رجایی سیستان و بلوچستان بیان داشت: خوشبختانه با وجود چالش های نظام اداری، از فرصت ها و پشتوانه های ارزشمندی مانند سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری، دیدگاه ها و نظرات عالمانه رییس جمهور محترم، حضوردولتمردان مجرب و مطلع، عزم و اراده مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران در انجام اصلاحات مدیریتی و نظام اداری بهره مندیم، این فرصت ها، آینده ی روشن را ترسیم می کند و نوید بخش تجلی نظام اداری، متناسب با شان جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
مهندس مالکی سه هدف بنیادین اصلاح نظام اداری را ۱ – ایجاد دولتی چابک، بهره ور و بهره مند از فناوری های نوین. ۲ – ارایه خدمات با کیفیت مبتنی بر رقابت. ۳ – دولتی متعهد به آرمان ها، متکی به اعتماد مردم، عاری از فساد و مبتنی بر حسن عملکرد کارکنان بیان کرد.
وی گفت: ستاد استانی جشنواره شهید رجایی، بر اساس نتایج و بررسی ها معتقد است: ارزیابی عملکرد نتیجه همکاری مستمر طی ۶ ماه گذشته دستگاه های اجرایی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان می باشد که طی ۵۰ جلسه حضوری با کارشناسان تهیه گردیده است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پایان ابراز داشت: سپاس گزار و قدر دان همه کارمندان و تلاش گران نظام اداری هستیم و از خداوند متعال برای آنان، سلامتی و بهروزی خواستاریم و امیدواریم در جشنواره سال آینده، با تعمیق نظام مدیریت عملکرد بتوانیم با دقت بیشتر و با گسترش دامنه ارزیابی ها به تمامی سازمان ها و موسسات دولتی برگزاری این جشنواره را با غنای بیشتر شاهد باشیم.

چاپ

تغییر اندازه قلم متن