آخرین اخبار : 

استان سیستان و بلوچستان و رشد اعتبارات هزینه‌ای حدود ۲۲ درصد

استان سیستان و بلوچستان و رشد اعتبارات هزینه‌ای حدود ۲۲ درصد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان غلام‌رضا مالکی شجاع رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان در لایحه بودجه سال آینده، مبلغ ۴۳۶۵ میلیارد ریال تعیین شده است که نسبت به قانون بودجه ۱۳۹۷ معادل ۲۲ درصد رشد را نشان می دهد.
وی افزود: علاوه بر این، مبلغ ۱۶ میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات هزینه‌ای بازارچه‌های مرزی و مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال نیز در راستای کمک‌زیان شرکت آب‌و‌فاضلاب روستایی استان در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی شده است.
به گفته مالکی، سقف اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها در قانون بودجه سال ۱۳۹۷ حدود ۱۱٫۴ هزار میلیارد تومان بوده که سهم استان سیستان و ‌بلوچستان از این رقم، ۳۸۴۰ میلیارد ریال معادل ۳٫۵ درصد است.
وی اظهار داشت: در لایحه بودجه سال آینده، سقف اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها با احتساب ردیف‌های متفرقه و اختصاصی ۱۴ هزار میلیارد تومان و سهم استان از این مبلغ ۴۷۴۰ میلیارد ریال معادل ۳٫۳ درصد پیش بینی شده است.
مالکی در ادامه گفت: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه‌ای کل اعتبارات مندرج در جدول شماره (۱-۱۰) لایحه سال آینده، مبلغ ۲۵٫۷ هزار میلیارد ریال با احتساب قانون متوازن است که این عدد در قانون بودجه سال جاری، ۲۳٫۷ هزار میلیارد ریال با احتساب قانون متوازن تعیین شده است و رشد سال ۹۸ نسبت به ۹۷ معادل ۹.۷ درصد قابل محاسبه خواهد بود.

چاپ

تغییر اندازه قلم متن