آخرین اخبار : 

۱۶ نفر از شهروندان استان سیستان و بلوچستان در قرعه کشی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی مرکز آمار ایران

ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان گفت: ۱۶ نفر از شهروندان این استان بر اساس قرعه کشی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی نام نویسی در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ شدند. مهندس مالکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جایزه این افراد از طریق مرکز آمار کشور داده می شود.
وی افزود: اسامی این ۱۶ نفر شامل برکت سپاهی، حسین بولاقی، عبدالواحد مرادزهی ریگی، دوست محمد میربلوچ، نبی بخش بهزادی پور، مهرناز شه بخش، واحد یادگیسو و الله بخش قنبرزهی است.
وی حسین میرزاخون، عبدالقادر علوی، محمد جدگال، مهتاب عبدالهی راد، سعیده شه بخش، اکرم الله ریگی، شاهک کدخدائی و ویدمراد پایه دار را از دیگر افراد برنده شده در قرعه کشی نام نویسی اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ عنوان کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان گفت: ۵۱٫۱۹ درصد مردم این استان در سرشماری اینترنتی سال ۹۵ شرکت کردند و توانستند مقام سوم کشوری را از آن خود کنند.
وی افزود: ۳۷۴ هزار و ۵۷۵ خانوار معادل یک میلیون و ۴۹۴ هزار و ۷۵۵ نفر در سیستان و بلوچستان تا صبح یکم آبان ماه ۹۵ در سامانه اینترنتی مرحله نخست سرشماری عمومی نفوس و مسکن نام نویسی کرده اند.
وی بیان کرد: شهروندان در سراسر کشور می توانند تا پایان هفته جاری با مراجعه به سایت ttps://www.sarshomari95.ir نسبت به ویراش اطلاعات خود اقدام کنند.

چاپ
تغییر اندازه قلم متن