آخرین اخبار : 

حضور ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان در نشست مشترک معاونت امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور

در اولین نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور عنوان شد:

نیازمند گام‌های جدی‌تری در حوزه مدیریت و برنامه ریزی بودجه هستیم

اولین نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور با عنوان “افزایش بهره وری در شرایط پیش روی کشور با تمرکز بر بودجه ۱۳۹۸” با حضور معاون مجلس و توسعه منطقه‌ای، معاون، مشاورین و روسای امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار گیلان و روسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان های کشور صبح امروز پنجشنبه ۱۵ شهریور، در رشت برگزار شد.

 

🔻 معاون معاون مجلس و توسعه منطقه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور، با اشاره به افزایش سالانه اعتبارات استان ها، یادآور شد: براساس قانون تا پایان برنامه ششم اعتبارات استانی به ۶۰ درصد خواهد رسید که نشان دهنده نقش مهم استان هاست.

 

🔻دکتر رمضانپور، با بیان اینکه پروژه های ملی براساس شاخصه هایی به استان ها واگذار می شود، خاطرنشان کرد: رویکرد ریاست سازمان برنامه و بودجه مبنی بر واگذاری پروژه ها به استان هاست. این پروژه ها شامل احداث بیمارستان های زیر ۲۲۰ تختخوابی، ایجاد فضاهای ورزشی با اولویت مناطق کمتر برخوردار و تامین فضاهای آموزشی و کمک آموزشی است.

 

🔻 در ادامه معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص اصلی‌ترین محور مباحث این نشست گفت: می‌خواهیم بررسی شود چگونه می‌توانیم در شرایط سخت پیش‌رو با منابع حداقل، حداکثر بهره‌وری را داشته باشیم. این مهم در راستای اقتصاد مقاومتی و تاب‌آوری در مقابل تهدیدهایی است که از بیرون برای مملکت ما فراهم می‌شود تا بتوانیم سرافرازانه این مقاطع تاریخی را پشت سر بگذاریم.

 

تشکیل کارگروه‌های امور سلامت و رفاه اجتماعی، امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای، امور فرهنگی، گردشگری و ورزش و امور عمومی، قضایی، دفاعی و امنیتی از از دیگر برنامه‌های همایش یکروزه روسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها در رشت بود.

چاپ
تغییر اندازه قلم متن