آخرین اخبار : 

بیانیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص راهپیمایی ۱۳ آبان

بیانیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص راهپیمایی ۱۳ آبان

۱۳آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز استکبار ستیزی تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نقطه عطفی است در تاریخ ملت ایران که مسیر آینده را به درستی ترسیم نمود. رخدادی که هر برهه و اتفاق آن نشانی است از پایداری، فداکاری و جهاد علیه طاغوتیان زمان.

آنچه مسلم است اینکه، استکبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی هیچ گاه از پای ننشسته اند و هر روز با ترفندی قصد سد راه ملت ایران در رسیدن به قله های رفیع عزت و سعادت در سایه حاکمیت خداوند منان را دارند. اما غافل از اینکه توطئه های آنها یکی پس از دیگری به رهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مدظله العالی) خنثی می شود و دستاوردی جز افزایش نفرت و انزجار ملت مسلمان ایران از آمریکا و هم پیمامانش و استحکام روز افزون شعار مرگ بر آمریکا نداشته است.

آمریکا و دیگر ایادی استکبار باید بدانند ملت بزرگ ایران هیچ گاه به بهانه توافق هسته ی شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نخواهد کرد و از روحیه استکبار ستیزی گامی عقب نخواهد گذاشت و همچنان توفنده به عنوان الگوی ملل آزاده جهان راه سربلندی را طی خواهد نمود.

اینک که در آستانه ۱۳ آبان هستیم یک بار دیگر دست در دست هم با گام هایی استوار آرمان های امام و شهدا را فریاد خواهیم زد و بک بار دیگر اعلام خواهیم کرد تا آمریکای خونخوار از سیاست های استکباری و استعماری خود دست نکشد ملت ایران پای شعار مرگ بر آمریکا ایستاده است.

در پایان کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان از آحاد ملت ایران بویژه مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان دعوت می کنند دوشادوش هم در راهپیمایی و گرامیداشت این روز بزرگ و فراموش نشدنی شرکت نموده و با صدای بلند مرگ بر آمریکا، عزم راستین خود را با آرمان های امام و شهدا نشان دهند.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان

چاپ
تغییر اندازه قلم متن