آخرین اخبار : 

ارزیابی اولویت های اعتباری سیستان و بلوچستان

ارزیابی اولویت های اعتباری سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور هدف از سفرش به سیستان و بلوچستان را ارزیابی اولویت های اعتباری این استان در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، بهداشتی و امنیتی عنوان کرد.

سعید نمکی خاطر نشان کرد: استان های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، کردستان، خوزستان، ایلام و کرمانشاه در سازمان برنامه و بودجه به عنوان استان های ویژه انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: این استان ها نیازمندی های ویژه ای دارند که توجهاتی ویژه را می طلبد به همین دلیل برای بررسی اولویت های اعتباری به همراه هیأتی به هر یک از این استان ها سفر می کنیم.

معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: در این سفر بعد از انجام بازدید از همه بخش ها، نظرات جمع بندی می شود و بر مبنای اولویت های ضروری استان اعتباراتی متناسب با توان بودجه ۹۷ کشور اختصاص داده خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این سفر همچنین نیازهای استان در حوزه های علمی، فرهنگی، امنیتی، دفاعی، آموزشی، بهداشتی و گردشگری بررسی خواهد شد تا بر مبنای این اولویت ها برای بودجه ۹۸ کشور برنامه ریزی شود.

نمکی افزود: در پایان این سفر کمیته اجرایی در سطح استان تشکیل می شود که ریاست آن بر عهده استاندار و دبیری آن بر عهده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان است.

چاپ
تغییر اندازه قلم متن