آخرین اخبار : 

اختصاص ۱۸۹ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه استان

اختصاص ۱۸۹ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار داشت: ۱۸۹ میلیارد تومان اعتبار به منظور ارتقاء شاخصهای اقتصادی اعم از تکمیل طرحهای تولیدی ، صنعتی و کشاورزی در قالب تامین زیرساختها و کمکهای فنی و اعتباری به دستگاههای اجرایی استان تخصیص داده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان غلامرضا مالکی گفت: بر اساس مصوبات شورا چنانچه هر یک از دستگاهها موفق به جذب اعتبارات تخصیصی بخش فنی و اعتباری در موعد مقرر نشود این اعتبارات در بخش زیرساختها و برای همان پروژه اولیه هزینه می شود.

وی افزود: به منظور توسعه زیرساختهای ورزشی استان مبلغی معادل ۲۷ صدم درصد ارزش افزوده مالیات کشور به سازمان ورزش و جوانان اختصاص داده شد.

مالکی گفت: همچنین در این جلسه با هماهنگی معاونت هماهنگی امور عمرانی و شورای ترافیک مبلغ سه میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان از محل عواید ماده ۲۳ قانون جرائم رانندگی بین شهرداریهای استان توزیع شد.

وی با بیان این مطلب که درصد تخصیص سه ماهه اول سال جاری بهتر از سال قبل بوده است؛ گفت: طرحهایی که بالای ۷۰ درصد رشد فیزیکی داشته اند امسال تکمیل و بهره برداری می شوند.

دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان در پایان تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور همه دستگاههای اجرایی استان مدیریت صحیح استفاده از منابع در اختیار و صرفه جویی را در دستور کارشان قرار دهند.

چاپ

تغییر اندازه قلم متن